About

WAŻNE
Wszystkie ceny podane na stronie są cenami netto i nie zawierają podatku VAT ( 23 %) ani kosztów znakowania. Zawartość strony nie stanowi oferty handlowej wg. art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego a jedynie jest zaproszeniem do składania zapytań ofertowych. Nasza oferta jest skierowana do firm i instytucji. Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą artykułów promocyjnych, skierowaną do firm i instytucji. Oferujemy produkty wysokiej jakości, charakteryzujące się solidnym wykonaniem i atrakcyjnym wyglądem. Znajomości branży reklamowej i głowy pełne pomysłów pozwalają nam przewidzieć i tworzyć najnowsze trendy. Swoim klientom zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze artykułów oraz odpowiednich narzędzi promocji.

 

Dział Handlowy:
info@br-ar.pl
tel. +48 792-333-777
Księgowość
faktury@br-ar.pl

———————————————–

Długopisy i kubki reklamowe są najbardziej popularnymi i ponadczasowymi gadżetami. Ze względu na swoją użyteczność długopisy stały się nierozłącznym elementem kampanii reklamowych budując wizerunek tysięcy firm. Uznanymi gadżetami są także kubki reklamowe, które kojarzą się z przyjemnymi chwilami relaksu i odpoczynku. Z pewnością te dwa typy upominków sprzyjają wzmacnianiu więzi w relacjach biznesowych, dlatego im są bardziej wyjątkowe i niebanalne, tym lepiej. Aby klient o nas nie zapomniał, dlatego warto zdecydować się na odpowiednie oznaczenie artykułu.

 

Leave a Comment